Повернення. Обмін

Автошини та Колісні Диски. Перед отриманням товару на складі магазину або складі транспортної компанії ОБОВ'ЯЗКОВО перевіряйте комплектацію вашого замовлення (відповідність замовленої моделі, типорозмір автошин, сезонністю автошин). Всі претензії по комплектації замовлення приймаються до отримання товару.

Гарантія поширюється на заводський брак, виявлений під час отримання товару та балансувальних робіт. Брак, виявлений в ході експлуатації автомобільних шин, приймається в якості рекламації після позитивного рішення незалежної експертизи. Шини на експертизу надає покупець. Всі витрати по проведенню експертизи несе покупець. У разі позитивного висновку, проводиться процедура заміни автошини або повернення коштів.

Повернути або обміняти автошини можна протягом 14 днів з моменту отримання товару. Товар не повинен мати механічних пошкоджень і не повинен носити сліди монтажу. Якщо повернення (обмін) товару не пов'язано з гарантійним випадком, транспортні витрати оплачує покупець.

Якщо автошини або диски втратили свій товарний вигляд, то гарантія на них не поширюється.

ВАЖЛИВО! Перед встановлення всього комплекту колісних дисків, необхідно виконати примірку одного диску на ступиці автомобіля та переконатись, що він не зачіпає елементи підвіски та гальмівної системи. Товар, який не підійшов за параметрами, але має сліди експлуатації (сліди від автошин, шиномонтажного обладнання, балансування і подряпини) до поверненню та обміну не приймаються.

 

Акумулятори. Термін гарантійного обслуговування акумуляторів обчислюється з дня виробництва і складає:

  • Акумулятори для легкових авто (Україна): Forse, Racing Force, Westa та інші - 24 місяців;
  • Акумулятори для легкових авто (Імпорт): Platin, Rocket, Hankook, Zap, Fiamm, Solite R та інші - 24 місяці;
  • Акумулятори для вантажних авто - 12 місяців;
  • акумулятори, які використовуються в таксі або маршрутному транспорті, - 12 місяців.

 

Якщо під час гарантійного терміну акумуляторна батарея перестала заводити автомобіль, або ви не впевнені в її правильній роботі, зверніться в першу чергу до нашого фахівця по телефону, вказаному на сайті у розділі Контакти. Вам будуть надані рекомендації щодо вирішення цього питання.

 

Якщо необхідно провести випробовування акумулятора у сервісному центрі, то при відправці акумулятора прикладіть до нього гарантійний талон і копію чеку про придбання даного товару. До з'ясування причини поломки усі послуги з пересилання оплачуються вами самостійно. Якщо сервісним центром буде виявлений брак, ми обов'язково компенсуємо ваші витрати на пересилку. Посилки, відправка яких не оплачена, або з післяплатою, нами отримані не будуть. 

 

Сервісний центр - це незалежна організація, уповноважена виробником акумуляторів на проведення сервісного та гарантійного ремонту. Діагностика і встановлення причин виходу з ладу акумуляторів проводиться сервісним центром самостійно, без нашої участі. Сервісний центр розглядає рекламації тільки за наявності гарантійного талона і товарного чека.

 

Перед установкою на автомобіль кожен новий акумулятор перевіряється на справність.

 

Запчастини. Автохімія і Оливи. Автообладнання

Для збереження гарантії на запчастини слід дотримуватись вимог по їх установці і експлуатації, зазначені виробником. Також важливо підкреслити, що на витратні матеріали, в тому числі масла, технічні рідини або фільтри, гарантія не поширюється. Відповідно, якість витратних матеріалів і цілісність упаковки або тари слід перевіряти при отриманні.

Обмін або повернення автозапчастин протягом терміну, передбаченого законодавством, можливий в тому випадку, якщо деталь не експлуатувалася і не монтувалася на транспортний засіб. Навіть якщо деталь, придбана в нашому магазині справна (або несправна), ви можете її повернути з таких причин:

  • невірний підбір;
  • помилка складу при відправці або видачі товару;
  • відмінності в найменуванні деталі клієнтської документації з технічними документами виробника;
  • брак товару.

При поверненні продукції та відшкодування його вартості споживач зобов'язаний самостійно здійснити відправку товару. Витрати за пересилання та зберігання бере на себе покупець.